
Godt til middag august
Gode middager til gode priser!
Det er fint med sommerferie, men mange av oss synes gjerne at det er godt å vende tilbake til hverdagen nå. I tillegg til skole, barnehage og jobb, står enkle og gode hverdagsmiddager på menyen. Nettopp slike middager finner du i augustutgaven av oppskriftsheftet Godt til middag.
Oppskriftsheftet tar utgangspunkt i våre faste middagstilbud. Og i månedens hefte kan vi blant annet friste med Pinsa med kjøttboller, Sprøbakt hyse med grillet kål og agurk- og dillsaus, Fiskepudding i hvit saus og Barnevennlig pølsegrateng. Her finner du oppskrifter som passer bade store og små, og som vil gi matglede til hele familien. God middag!

Prisene gjelder 1.-31. august 2025 eller så langt beholdningen rekker. Gjelder kun private husholdninger. Vi tar forbehold om trykkfeil og utsolgte varer.
Hos Joker får du alltid et variert utvalg middagsprodukter, tilbehørsprodukter og dessert, og alltid til en god pris.
Månedens oppskriftshefte får du her, eller ta med deg et hefte neste gang du er hos oss.
Trenger du flere middagstips har vi samlet alle våre tidligere oppskriftshefter på ett sted – du finner dem her.
Oppskrifter
Sprøbakt hyse med smørdampede aspargesbønner og remulade med egg
20-40 min|EnkelStekt fiskepudding med råkost og sitron- og yoghurtsaus
20-40 min|EnkelPinsa med kjøttboller
20 min|EnkelMiddelhavssalat med kjøttboller og yoghurtdressing
20-40 min|EnkelOstegrill i pitabrød med sprø grønnsaker
20-40 min|EnkelBarnevennlig pølsegrateng
40-60 min|EnkelSprøbakt hyse med grillet kål og agurk- og dillsaus
40-60 min|EnkelFiskepudding i hvit saus med fusilli, blomkål, gulrøtter og erter
40-60 min|EnkelBrownies med valnøtter og salt karamelltopping
40-60 min|EnkelNude-is med jordbær- og mangosalat
20 min|Enkel