Organisasjon

Dagligvarekjeden Joker forvaltes og driftes av Kjøpmannshuset Norge AS, NorgesGruppens største profilhus. Her finner du en oversikt over vår ledelse og organisasjon.

Vårt sentralbord 24 11 31 00

Joker:

Kjetil Flåtrud
Kjededirektør
kjetil.flatrud@joker.no

Marianne Schulstad Andersen
Driftsdirektør
marianne.andersen@joker.no

Roy Hval
Markeds- og konseptsjef
roy.hval@joker.no

Pia Caroline Kummeneje
Pris- og kampanjesjef
pia.kummeneje@joker.no

Eva Miguens
Markedskonsulent
eva.miguens@joker.no


Kjøpmannshuset:

Ole Christian Fjeldheim
Administrerende direktør 
ole.fjeldheim@kjopmannshuset.no

Erik Johan Nordli
Direktør Driftsstøtte og Butikkutvikling
erik-johan.nordli@kjopmannshuset.no

Helene Renton Eidsvig
HR-direktør
helene.renton.eidsvig@kjopmannshuset.no

Leslie Remen
Kategori-direktør
leslie.remen@kjopmannshuset.no

Torild Huse
Økonomidirektør
torild.huse@kjopmannshuset.no

Send oss dine tilbakemeldinger