Organisasjon

Dagligvarekjeden Joker forvaltes og driftes av Kjøpmannshuset Norge AS, NorgesGruppens største profilhus. Her finner du en oversikt over vår ledelse og organisasjon.

Vårt sentralbord: telefon 24 11 31 00

Joker:

Kjell Arne Bjerklund
Kjededirektør
kjell-arne.bjerklund@joker.no

Roy Hval
Markeds- og konseptsjef
roy.hval@joker.no

Eva Miguens
Markedskonsulent
eva.miguens@joker.no

Kjetil Flåtrud
Driftsdirektør Joker
kjetil.flatrud@kjopmannshuset.no


Kjøpmannshuset:

Ole Christian Fjeldheim
Administrerende direktør Kjøpmannshuset
Mobil: 415 15 788
ole.fjeldheim@norgesgruppen.no

Erik Johan Nordli
Direktør Driftsstøtte og Butikkutvikling
erik-johan.nordli@kjopmannshuset.no

Helene Renton Eidsvig
HR-direktør
helene.renton.eidsvig@kjopmannshuset.no

Leslie Remen
Kategori-direktør
leslie.remen@kjopmannshuset.no

Øyvind Jensen
Økonomidirektør
oyvind.jensen@kjopmannshuset.no